Wij zijn Speelbelovend®

Dé verantwoorde basis voor fantasierijk kinderspel!

Hieronder vindt u in alfabetische volgorde een overzicht van verkoopadressen waar particulieren, speel- en dagverblijven en organisaties o.a. reuze speelknijpers, breivorken en weefsterren kunnen kopen! Deze winkels hebben onze producten in het assortiment of hebben ze in het assortiment gehad.

 Retailers kunnen contact opnemen via link "prijzen" of het adres bij link "contact".

NAAM WINKEL ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON INTERNET

Nederland

      (+31)  
Active Kids Kalshoven 12-B 4825 AM Breda 076-5145537 www.active-kids.nl 
Apenkopje.nl Arnhem 06 28592692 www.apenkopje.nl 
Benneboom wmquarre@hotmail.com https://www.benneboom.nl 
Benjamin Bengel Otterkoog 14i 1822 BW Alkmaar 06 24585974 www.benjaminbengel.nl 
Duizendhout Leliestraat 3 8012 BK Zwolle 06 25361024 http://duizendhout.luondo.nl 
Eerlijk Speelgoed info@eerlijk-speelgoed.nl 06 294 696 53 0172 850 670 https://www.eerlijk-speelgoed.nl 
Eigen Houtje houten speelgoed Lindanusstraat 1 6031 EA Nederweert 06 13642623
Het Elfenbos Achterzeedijk 57-40 2992 SB Barendrecht 0180-557315 www.elfenbos.nl 
GOED!vanToen Ruysstraat 90HS 1091 CG Amsterdam 06 24803786 www.goedvantoen.nl 
Het Groene Kind https://www.hetgroenekind.nl 
GOUDvanHOUT Mr. J.R. Thorbeckestraat 22 7161 GG Neede https://www.goudvanhout.com 
Green Fairytales klantenservice@greenfairytales.nl 3904 ZP 41 Veenendaal 0318-823461 www.greenfairytales.nl 
Hart-stikke Kobbe 45 9101 ZJ Dokkum 06 42130879 www.hart-stikke.nl 
Hout-doe duurzaam houten speelgoed Hoofdstraat 58A 5481 AH Schijndel 06 22446621 www.hout-doe.nl 
Hout-doe duurzaam houten speelgoed Minderbroedersstraat 27 5211 EL ’s–Hertogenbosch 06 22446621 www.hout-doe.nl 
Hout en Plezier info@houtenplezier.nl www.houtenplezier.nl 
Houtspel.nl info@houtspel.nl 06 41079798 https://houtspel.nl 
Joy joycompany2@gmail.com Heemstede 06 23992416
Juffrouw Pollewop Oranjestraat 66 3312VJ Dordrecht 078-7507208 www.juffrouwpollewop.nl 
Kamrin's poppenatelier en speelgoedzaak Warmonderweg 6 2341 KV Oegstgeest 071-5317025 www.kamrinspoppen.nl 
Kidzovoort mail@kidzovoort.nl 070-3268992 www.hipenhot.nl/winkel/ 
Kinderwinkel Westerkade Westerkade 19 3511 HB Utrecht 030 233 2979 www.kinderwinkelwesterkade.nl 
KindVoorHout info@kindvoorhout.nl www.kindvoorhout.nl 
Liever Spelen Henk Speksnijderstraat 13 3067 AC Rotterdam 06 13973960 www.lieverspelen.nl 
Mama Nova Pieterskerk-Choorsteeg 14 2311 TR Leiden 06 54347060 www.mamanova.nl 
Marjo Speelgoed Industrieweg 15 5324 JX Ammerzoden 073-5994917 www.marjospeelgoed.nl 
Matruschka Anna Paulownaplein 11 2518 BK Den Haag 070-3605218 www.matruschka.nl 
Meer voor kinderen info@meervoorkinderen.nl www.meervoorkinderen.nl 
Mijn Hemeltje Henk Speksnijderstraat 13 3967 AC Rotterdam 06 13973960 www.mijnhemeltje.nl 
Niels Holgersson Oosterstreek 12 8388 ND Oosterstreek 056-1432669 www.nielsholgersson.nl 
De Ommekeer Badhoevelaan 31 1171 DA Badhoevedorp 020-6598477 www.ommekeerspeelgoed.nl 
Poppedijn Buitenwatersloot 35 2613 TA Delft 015-2126330 www.poppedijn.nl 
Puur Natuur Spelen Roos en Beeklaan 29 2071 TA Santpoort 06 50128236  
Puur Speelgoed laura@puurspeelgoed.nl www.puurspeelgoed.nl 
Rest4u Borgerweg 4 7849 TC De Kiel info@rest4u.nl www.rest4u.nl 
De Ronde Prins Het Rond 110 3995 DN Houten 030-6353666 www.derondeprins.nl 
Rozemarijn Voorheuvel 84 3701 JH Zeist Zeist 030-6914592 www.rozemarijn.nl 
Sfeer en Magie Bosch en Vaartstraat 32 2012 LH Haarlem www.sfeer-en-magie.nl/ 
De Speeldoos Lange Groenendaal 75 2801 LS Gouda 0182-514702 www.despeeldoosgouda.nl 
Speel je Wijs Walstraat 40 7411 GM Deventer 0570-752271 www.speeljewijs.nu 
Het Speelpakhuis Gijsbrecht van Amstelstraat 114 1214BC Hilversum 035-6981610 www.speelpakhuis.nl 
Stoer&Eigenwijs info@stoereigenwijs.com www.stoereigenwijs 
Tante Pollie Broekstraat 23 7217 SN Harfsen 0573-726954 www.tantepollie.nl 
Trix Houten Speelgoed Schouw 46-04 8232 BA Lelystad 0320-228412 www.trixhoutenspeelgoed.nl 
Twinckeltje Frederikastraat 102 7543 CW Enschede 053-4315234 www.twinckeltje.nl 
Vieka 06 28675581 https://vieka.nl 
De Vlinder houten speelgoed Geldropseweg 83 5611 SE Eindhoven 040-2111488 www.devlinderhoutenspeelgoed.nl 
Vrijspel info@vrijspelspeelgoed.nl 06-20728107 www.vrijspelspeelgoed.nl 
Westerhuis Kinderwinkel Slotplantsoen 2 7941LP Meppel 0522-251379 www.westerhuiskinderwinkel.nl 
Wol zo Eerlijk Brinkstraat 2A 9481 BJ Vries 06-14877447 www.wol-zo-eerlijk.nl 
Wooddy info@wooddy.nl 084-8677670 www.wooddy.nl 
Zaailing Ruysdaelstraat 21-23 1071 WZ Amsterdam 020-6793817 www.zaailing.nl 
           
België        (+32)  
Pim Pom Pimpernel Het Steeke 8 2330; Merksplas (0)14-632980 www.speelgoedvoorgoedkinderspel.be 
           
Catalunya; Shop and Distributor     (+34)
Trígonos; Ctra. de la Bisbal, 32 43712 Llorenç del Penedès (0)6 07 21 71 73 www.trigonos.cat

Deutschland

      (+49)  
           
France       (+33)  
L'Aire du Temps Rue de L'Aire 05150 Rosans (0)492200367 www.lairedutemps.fr 
           
España Shop and Distributor     (+34)
Trígonos; Ctra. de la Bisbal, 32 43712 Llorenç del Penedès (0)6 07 21 71 73 www.trigonos.cat
           

Speelbelovend is een initiatief van GRA-CV, Hilversum.
Ingeschreven als handelsnaam onder kvk: 320.739.77